Hizmetlerimiz

Ev Ses Sistemi Kurulum ve Onarımı

Sevgili Samsung kullanıcılarımız;

Samsung ev sinema sistemleri boyut ve parça sayısı olarak birbirinden farklı modele sahiptirler. Televizyonunun konumlandırıldığı set üzerinde  ya da zeminde yer alabilir. Surround adı verilen ses yayılım sistemi ile müthiş bir ses deneyimi yaşayabilirsiniz.

Soundbar, izlediğiniz içeriğin sesini optimize etmek için ses kaynaklarınızı otomatik olarak analiz eder. İster gürültülü bir maç, isterse de kısık sesli diyalogları olan bir dizi izliyor olun, en iyi Soundbar’ın ideal TV izleme deneyimi için net sesler sağlamasına güvenebilirsiniz.

Maç keyfinizde ya da oyun-film keyfinizde maksimum ses kalitesi için;

Kurulum sırasında ses sisteminin konumu, kabloların yerleşimi gibi birçok dikkat edilecek husus vardır, bu nedenle ilk kurulum ve onarımı konusunda mutlaka yetkili servis hizmeti almak gerekmektedir.

Servis hizmeti almak için 02623311010
Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar

Cihazın onarımı ve sağlıklı kullanımı için orijinal yedek parça ve orijinal aksesuar çok önemlidir. Bu konuda kullanıcılarımızı doğru yedek parça ve aksesuar ile buluşturmayı hedefliyoruz.

Kurumsal Çözümler

Firmanız için Samsung Mobil ürünleri tercih ettiyseniz satış satış sonrası hizmetler için sizin yanınızdayız. Tüm onarım ve aksesuar talepleriniz için bizimle iletşime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın 331 1010
Online Servis Kaydı