Hizmetlerimiz

Elektrikli Süpürge Onarımı

Sevgili Samsung kullanıcılarımız;

Elektrikli süpürgeler ev hayatının olmazsa olmazı, Çekim gücü , dikey ya da yatay, toz hazneli gibi çeşitleri ile birbirinden farklı modelleri mevcuttur.

Elektrikli süpürge teknonojisi  de teknolojiye uyum sağlayarak gelişmiştir, Ulaşımı kolay fonksiyonel tuşlar , Saçların çekim gücünü düşürmemesi için hazırlanan özellikler, enerji verimlilik durumları, hafifliği ve toz haznesi gibi yenilikleri gelişmiştir.

Elektrikli süpürgeler hemen hemen her gün çalıştırılan makinelerdir bu nedenle arızalanmaması için rutin temizliğinin yapılması ve orjinal filtre malzemeleri kullanılması gerekmektedir

Süpürgenizin filtre veya herhangi bir yedek parçası ihtiyaç olduğunda mutlaka yetkili servis aracılığı ile orjinal yedek parça kullanınız.

Arızalanması halinde ise mutlaka yetkili servis hizmeti isteyiniz, Yetkisiz özel servislerden Lütfen uzak durunuz, 

Servis hizmeti almak için 02623311010 arayınız.

Sağlıklı günler dileriz.
Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar

Cihazın onarımı ve sağlıklı kullanımı için orijinal yedek parça ve orijinal aksesuar çok önemlidir. Bu konuda kullanıcılarımızı doğru yedek parça ve aksesuar ile buluşturmayı hedefliyoruz.

Kurumsal Çözümler

Firmanız için Samsung Mobil ürünleri tercih ettiyseniz satış satış sonrası hizmetler için sizin yanınızdayız. Tüm onarım ve aksesuar talepleriniz için bizimle iletşime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın 331 1010
Online Servis Kaydı