Blog

Yetkisi olmayan özel servislere dikkat

Müşteri açısından aldığınız ürünün güvencesi Marka tarafından yetkilendirilmiş yetkili servislerdir.

Bu sayede karşılaşacağınız bir problem de karşınızda kurumsal bir güvencenin olması tüketici olarak sizi güvende hissettirecek ve sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

Kullanıcılar da ürün ile ilgili bir sorun yaşadıklarında yetkili servise ulaşmaya çalışırlar, işte burada yetkili olmayan ama aldıkları 444 lü ya da 0852 li hatlar ve logolar ile yetkili servis süsü verilmiş ama marka tarafından yetkisi kesinlikle olmayan firmalar insanları tuzağa düşürmek için gayret içindedirler.

Sevgili Samsung kullanıcılarımız,

Lütfen dikkatli olunuz yetkisiz servislerden uzak duralım, Bir şekilde ulaştığınız ya da size ulaşılan durumlarda yetkili servis olduğunu ibraz eden yaka kartlarını ve firma bilgilerini göstermesini isteyiniz.

Tüm yetkili servis bilgilerini 4447711 nolu samsung çağrı merkezinden öğrenebilir, teyit edebilirsiniz.

Yetkili servisleri konuma göre bulmak için tıklayınız.

Sağlıklı günler dileriz.Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar

Cihazın onarımı ve sağlıklı kullanımı için orijinal yedek parça ve orijinal aksesuar çok önemlidir. Bu konuda kullanıcılarımızı doğru yedek parça ve aksesuar ile buluşturmayı hedefliyoruz.

Kurumsal Çözümler

Firmanız için Samsung Mobil ürünleri tercih ettiyseniz satış satış sonrası hizmetler için sizin yanınızdayız. Tüm onarım ve aksesuar talepleriniz için bizimle iletşime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın 331 1010
Online Servis Kaydı